Used Lexus Calgary Car Dealer
Elevate your driving experience with a quality used car, SUV, or truck from Lexus of Calgary.
As a trusted used Lexus car dealer in Calgary, our used vehicles have all undergone rigorous examinations to ensure safety and top performance. We're committed to making your Lexus vehicle purchase and service journey as seamless and stress-free as possible. Browse our used Lexus vehicle inventory below to find your dream ride in Calgary.
Lexus of Calgary Used Vehicles for Sale
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5TDDK3DC9BS012181 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260641A |
| City: | Calgary |
The 2011 Sienna Limited is a premium family hauler that blends minivan utility with Lexus-adjacent luxury. The exterior is distinguished by 18-inch (AWD) or 19-inch (FWD) alloy wheels, a satin-finish grille, and a dual-panel moonroof. Inside, .....Read MoreLire la suite
LOW MILEAGE/ 8-SEATER
| Price: | $41,605 |
Mileage:46,370 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5FNRL6H88LB501672 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260499B |
| City: | Calgary |
The Touring package elevates the Odyssey from a practical family hauler to a sophisticated mobile lounge. Key highlights for the Canadian Touring trim include the HondaVAC™ in-car vacuum, CabinWatch™ rear-seat.....Read MoreLire la suite
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 5TDDZ3DC5JS204739 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260662A |
| City: | Calgary |
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 5FNRL6H81KB514570 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260564A |
| City: | Calgary |
Loading More Vehicles ...



